Temmuz 2017 Ayında Neler Yapılacak?

Temmuz 2017 Ayında Neler Yapılacak?

Öncelikle merhabalar, umarım gününüz iyi geçiyordur. Bizim günümüz hem keyifli ve hemde tatlı telaşla geçmektedir. Yazıyı çok uzatmadan hemen sizlere bu ay neler yapacağımızı anlatmak istiyoruz.

Bomber Q – Title

Gönül isterdiki, hiç bir zaman kötü haber vermesekte hep iyi haberlerle yazıya başlamak istiyorduk. Lâkin, oyunun grafiklerini çizen, Bahri Sertkaya hocamız yaz tatiline gitti. Anlayacağınız bu oyun 3 ay boyunca güncellenmeyecek ama tatili biter bitmez bomba gibi geri döneceğiz.

Tabii geri dönüşümüzde yapılacak şeyleri size söylemek isterdik ama biraz sürpriz olsun istiyoruz. Umarızki sizleri bekletirken hayal kırıklığına uğratmayızda, isteklerinizi karşılamak için elimizden geldiğince çalışıp sizlere güzel bir güncelleme kazanmış bir şekilde oyunumuzu sunarız.

Anti-Zeko Adventure

Şimdi sırada adı değişen bir oyunumuz bulunmaktadır. Eski adıyla Twin Brothers idi, oyunun adını internette araştırınca birden fazla oyunlar çıkınca bizim emeğimiz şans verilmeden yanmasını istemediğimiz için ad değişikliğine gidilmiştir. Oyunumuzun yeni adı, Anti-Zeko Adventure olmuştur.

Umarızki bu güzide oyunu ay sonuna az özellikli ama mümkün olduğunca az sorunlu bir oyun sunmak için çalışıyoruz. Yeni eklenen bazı özelliklerden bahsedelim. Oyunumuzda artık bir konuşma metinlerin olduğu bir alan yapıldı ve son testlerini yapıyoruz. Bu oyun cidden, röl yapma oyunları gibi hikayesel bir ilerleme olacaktır ama sadece sizlere dönen olayları anlatacaktır. Ayrıca seçim şansı verilmeyecektir, belki bir gün o özelliği de farklı bir oyunumuzda sunarız.

Son kez bir kere daha hatırlatmak istediğimiz bir şey daha var, bu oyun resmen ücretsiz olup 31 Temmuz 2017’de çıkacağını unutmamanızı istiyor ve son yapacağımız projeye geçiyoruz.

Konsol oyuncu forumuna insanları nasıl çekeceğini araştırdık ama sonuçlar çok iç karatıcı maalesef. Bu forum piyasadan hemen silineceği için aklımıza Youtube dünyasında faaliyet göstermeye karar kıldık ve videosunu çekeceğimiz oyunlar genellikle eski tarz olacağı içinde, insanlar tarafından çok sevilmeyeceğine üzülerek beyân ediyoruz ve sizlerde bu Youtube kanalımıza bekleriz.

Oyun KonsoluYoutube

 

 

Ateşin Gücü ilk videosunu yayınladıktan bir süre sonra video atamaz olmuştu. Ufacık bir araştırmayla Kokoro Türkçe karşılığı Kalp anlamına gelen Rin Kagamine adlı vocaloid tarafından seslendirilmiştir. O kişi sadece, şarkıya cover yapıp hesabına yükleyecektir fakat bir sorunu var video târihi verilmemiştir.

Bu ay boyunca yapılacak işlerimiz bu şekildedir, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

AGG1401 administrator

Bir yorum bırak