Anti-Zeko Adventure

ANTI-ZEKO ADVENTURE BİLGİSİ

Klasikleşmiş puzzle ve RPG oyunlarından çok sıkıldıysanız ve eskiye olan özleminiz birde tavanladıysa tam sizler için bir oyun geliştiriyoruz. Bu oyunumuz tamamen konusal açısından klişelerden kaçtığımız bir öyküyle karşınıza çıkıyoruz. Bu oyunu çıkarırken, kullandığımız oyun motorumuzun gücünü kullanmaktan çekinmeyeceğiz.

Oyunumuzun ilham kaynakları Binary Land + Undertale olup, o oyunların güzel özelliklerini oyunumuzun sistemine göre harmanlanmıştır. Bu oyunu yaparken özellikle ileride teknolojilerden yâni robotlardan bahsediyoruz. Bu robotlar hep kötü gösterilmiştir, peki bu güzel robotlar gerçekten kötü müydü?

 

ANTI-ZEKO ADVENTURE KÜNYE

Oyunun Adı: Anti-Zeko Adventure
Oyunun Diğer Adı:
アンチゼコアドベンチャー
Oyun Motoru: Construct 2 (Kişisel Lisans)
Oyunun Desteklediği Platform: Windows, Linux, Web
Oyunu Yapan Kişiler: Ayhan Gazi Gülcü
Oyunun Türü: Puzzle – RPG

ANTI-ZEKO ADVENTURE ÖYKÜSÜ

“Aki Senki, Zeko M47 adlı canavarın şirketinde çalışan bir köledir. Çocuklarını görme izni sadece Cumartesi gece 1’dedir. Aki çocuklarıyla en fazla 10 dakika konuşma izni vardır.

Bu izin Aki Senki için çok önemli idi ancak annesi olacak kadın bu izini bile istemiyordu. Çocuklarından büyük olanı babası ise zor zar görüştüğü için üzüntüsünden psikolojik bir hastalığa yakalanır ve babası ne yapacağını bilemez?”

ANTI-ZEKO ADVENTURE DESTEKLEDİĞİ PLATFORMLAR

ANTI-ZEKO ADVENTURE RESİMLER

ANTI-ZEKO ADVENTURE EDİN