Bomber Q

Bomber Q Hakkında

Eski oyunları seviyor ya da klasik sıkıcı bulmaca tarzındaki basit ve hemen biten oyunlardan sıkıldıysanız tam size göre yapılmış olan bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Umarızki bu oyunu seversiniz.

Oyunun ana sistemi aslında çok basit bir sistem olarak düşünülmüştür. Oyun içinde bomba koyarak önümüzdeki engelleri aşmaya çalışıyoruz. Oyun içinde zaman sistemin olmasıda oyunun zorluluğuna göre belirtilmiştir.

Bomber Q Özellikleri

  1. Eski oyun stiline sahip pixel art grafik tasarımına sahiptir.
  2. Bölümleri oldukça uzun ve tamamen dopdolu içerik sizleri bekliyor olacaktır.
  3. Bomba sistemi çok stabil çalışmaktadır, sizi yandırmaya meyilli olarak yapılmamıştır.
  4. Olması gereken oyun ayarları ve onlarla birlikte gelen zorluk derecesi seçebilmektesiniz.
  5. Şifre sistemi bulunmaktadır.

Bomber Q Öyküsü

Bombacı Q‘nun öyküsü, aslında Japonya‘dan Matsumaru Eria‘ya uçak yoluyla gitmeye karar vermesiyle başlıyor. Bu sefer de deniz manzarasının tadını çıkarmaya karar veriyor, daha önce hep deniz yoluyla gitmişti. Uçağa bindikten sonra, boş bir alana oturup sessiz sedasız manzaraya bakarak Matsumaru Eria‘nın başkenti olan Speed-Ka‘ya kadar geldi.

Gelgelelim asıl olaya, Prenses Airi Kamikaze tarafından hoş karşılandı ve o meşhur sarayına götürüldü, aynı zamanda misafirperverliğini çok iyi göstermişti. Akşam saatlerinde Prenses Airi Kamikaze, Bombacı Q‘ya bir görev vereceğini söyledi. Görevi ise “Xia Zou’s Acasia House” adlı evi patlatmaktı. Göreve gitti ve o yeri patlattı, keşke patlatmasaydı.

Patlama sonrası kendisini hafızasını kaybetmiş vaziyette alternatif dünyaya ışınlanmış bir halde buldu. Sizlerden bu kabus dolu bulmaca dünyasından Bombacı Q’yu kurtarmanızı istiyoruz.

Bomber Q Desteklediği Platformlar

Bomber Q Resimleri

Bomber Q Künye

Oyunun Adı: Bomber Q
Oyunun Diğer Adı: Bakudan no Tsubasa
Oyun Motoru: Construct 2 (Kişisel Lisans)
Oyunun Desteklediği Platform: Windows, Linux, Web
Oyunu Yapan Kişiler: Ayhan Gazi Gülcü, Bahri Sertkaya
Oyunun Türü: Platform – Puzzle

Bomber Q Destek Ol

Bomber Q İndir

Bomber QWindows Sürümü Bomber QLinux Sürümü